ניהול עסקי ופיננסי, שיווק, מכירות ופיתוח עסקי

ייעוץ וליווי מקצועי לקידום והצלחת העסק שלך

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, וזה כנראה נכון. עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בייעוץ עסקי ושיווקי, ואחרי 15 שנה כמנכ”ל וסמנכ”ל בחברות מובילות, אני יכול לומר בביטחון כי יש לי את היכולת והניסיון להוביל חברות לשיפור תוצאות, השגת יעדים, הרחבת מעגל הלקוחות והגדלת ההכנסות.

לדוגמא : בתקופת ניהולי בעץ ועצה, הפכה החברה מקטנה ואנונימית לשם מוכר בכל בית בישראל, כחברה פורצת דרך ומובילת שוק. המודל שפיתחתי ויישמתי בחברה – הקמת קהילת לקוחות (PBC), איפשר לחברה לצמוח ולהגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות הנאמנים שלה, ואת היקף המכירות פי ארבע.

התחלתי את דרכי כמהנדס תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק וניהול, וכיועץ אסטרטגי מוסמך מטעם הטכניון. הניסיון שרכשתי בשנות עבודה רבות, לימד אותי כיצד לסייע לחברות ועצמאים לשפר את ביצועי העסק בשורה של צעדים יצירתיים ויעילים, כחלק ממעטפת שירותים מלאה התומכת בלקוח לאורך כל התהליך. 

שיווק ומכירות, ניהול וארגון, תכנון פיננסי, מחשוב ומערכות מידע
מעטפת שירותים 360 מעלות בתפירה אישית

שיווק, מכירות ופיתוח עסקי

שיפור תהליכי שיווק, הגדלת מכירות, החדרת מוצרים, מיתוג ופרסום, אינטרנט ושיווק במדיות חברתיות, כתיבה שיווקית, פיתוח תהליכי מכירה יעילים, ייעוץ וליווי תדמיתי, בניית תהליכי הגשת מכרזים והצעות.

טיוב ושיפור הניהול והארגון

ליווי ניהולי בתהליכי קבלת החלטות ושיפור תהליכי עבודה ניהוליים ותפעוליים.

ניהול פיננסי

ייעוץ וליווי פיננסי, בנייה והדרכה של דוחות כספיים וניהוליים, בניית מרכזי רווח, צמצום עלויות, מימון והלוואות, תוכניות הבראה והתייעלות.

הקמה ושדרוג מערכות מידע ומחשוב

ייעוץ בהטמעת מערכות ממוחשבות לניהול כספי ושיווקי, לצד הכרת טכנולוגיות חדישות לשיווק ומכירות.

אתם מנהלים עסק מצליח אבל מרגישים שמשהוא חורק, שאפשר לעשות יותר, להרוויח יותר, למכור יותר ולהתפתח. כאשר שוכרים את שירותי בכל עסק או חברה, אני עורך בירור מקיף של הצרכים, ניתוח מעמיק של הנתונים והכנת תוכנית עסקית כוללת שתזניק את העסק קדימה. היצירתיות, הניסיון, הידע והכלים שברשותי, יכולים לעבוד לטובתך ולחסוך משאבים יקרים אחרים.

מאמרים וטיפים

דילוג לתוכן